Rośniemy dzięki Tobie

Od ponad 25 lat inicjujemy, wspieramy i prowadzimy działania edukacyjne promujące i upowszechniające demokrację. Działamy w Polsce i za granicą (m.in. Ukraina, Białoruś, Rosja) razem z naszymi lokalnymi partnerami.

Przyłącz się do nas przekazując nam 1% podatku.
Aby to zrobić, wpisz w odpowiednim okienku PIT nasz numer KRS 0000037647.

Prowadzimy nasze działania dzięki środkom z grantów (z budżetu państwa i organizacji międzynarodowych), jednak często potrzebujemy „dorzucić” do projektu coś od siebie – to tak zwany wkład własny. Nierzadko zapewniamy ten wkład pracą wolontariacką – angażujemy do naszych działań wolontariuszy, bądź sami udzielamy się społecznie w projektach.

Wkład finansowy to dla nas większe wyzwanie. Możemy go zapewnić właśnie dzięki 1% podatku. Przekaż nam 1% podatku, a my przeznaczymy go na wsparcie tych działań, które najbardziej tego potrzebują.
Możesz, ale nie musisz, wskazać cel i przekazać nam swoje dane. Zachęcamy do wsparcia następujących celów:

1) Ukraina, aby pomóc nam wzmacniać wspólnoty lokalne, budować ich dialog z władzą i zrealizować lokalne inicjatywy mieszkańców. Dzięki osobom, które wspierają ten cel możemy wzmacniać nasze ukraińskie projekty.
2) Edukacja w Polsce, byśmy mogli ułatwiać nauczycielom i nauczycielkom prowadzenie ciekawych zajęć dla młodzieży w polskich szkołach. Dzięki osobom, które przekazały pieniądze na ten cel możemy pracować nad nową ofertą edukacyjną czy utrzymywać portal www.e-globalna.edu.pl. Ze środków 1% zapłaciliśmy właśnie koszt domeny na kolejny rok. Banał? A jakie ważne!

Zaznacz pole „wyrażam zgodę” by przekazać nam swoje dane – będziemy mogli Ci podziękować 🙂

Wypełniając PIT nie zapomnij wskazać przekazanych nam w ubiegłym roku darowizn na cele statutowe, aby odliczyć je od podatku dochodowego (zobacz więcej).

Przekazując nam 1% podatku wspierasz działania Fundacji bez dodatkowych kosztów.
KRS: 0000037647
www.1procent.fed.org.pl

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web