1 procentem

WESPRZYJ NAS 1 PROCENTEM

Przekaż nam 1% podatku

Od prawie 30 lat inicjujemy, wspieramy i prowadzimy działania edukacyjne promujące i upowszechniające demokrację. Organizujemy szkolenia w Polsce i za granicą (współpracujemy m.in. z Białorusią, Rosją i Ukrainą). Z uczestnikami spotykamy się w salach warsztatowych i – podczas e-learningów – w przestrzeni wirtualnej.

Prowadzimy działania dzięki środkom z grantów (z budżetu państwa i organizacji międzynarodowych), jednak często potrzebujemy „dorzucić” do projektu coś od siebie – to tak zwany wkład własny. Nierzadko zapewniamy ten wkład pracą wolontariacką – angażujemy do naszych działań wolontariuszy bądź sami udzielamy się społecznie w projektach.  Wkład finansowy to dla nas większe wyzwanie. Możemy go zapewnić właśnie dzięki 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku, a my przeznaczymy go na wsparcie tych działań, które najbardziej tego potrzebują.

Podaj w PIT nasz numer KRS: 0000037647.

Wejdź na stronę 1procent.fed.org.pl i poznaj szczegóły – jak wydatkujemy 1% i jakie konkretne cele możesz wskazać w PIT.

Daj się poznać! Zaznacz kratkę „wyrażam zgodę” w PIT, aby Urząd Skarbowy przekazał nam Twoje imię, nazwisko i adres. Tylko dzięki temu będziemy mogli wysłać podziękowanie!

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% – E-deklaracje

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web