Zakupami

WESPRZYJ NAS ZAKUPAMI

Robisz zakupy? To super!

Fanimani

Wiesz, że możesz pomóc naszej organizacji, nie wydając ani jednej dodatkowej złotówki? Jest to możliwe dzięki portalowi FaniMani. Wystarczy zarejestrować się przez ten link, a następnie robić zakupy przez internet w jednym z 800 sklepów biorących udział w akcji FaniMani. Po zalogowaniu się należy wybrać organizację, którą chce się wspierać – my polecamy Fundację Edukacja dla Demokracji ☺. Wspieraną organizację wystarczy wybrać raz, na samym początku, ale logować trzeba się przy każdych zakupach.

To ważne, by przed dokonaniem zakupu „aktywować darowiznę”, czyli pamiętać o zalogowaniu się. Ułatwia to specjalna wtyczka FaniMani, którą można zainstalować w przeglądarce, wtedy przy każdych zakupach pojawia się taka kolorowa nakładka-przypominajka na stronie danego sklepu i w wyszukiwarce Google. Uff, sporo pracy za pierwszym razem, ale potem prosto i wygodnie można nas wspierać. Co ważne, przekazywane wsparcie nie oznacza, że nasze zakupy są droższe – to firma, w której kupujemy, przekazuje Fundacji część kosztów zakupów (tu więcej o tym jak to działa). W programie bierze udział sporo sklepów – możesz nas wspierać kupując bilety lotnicze, rezerwując noclegi, wybierając książki czy zamawiając jedzenie z dostawą do domu. Kupujesz i płacisz tyle co zwykle i… jednocześnie wspierasz nas.

To naprawdę przydatna aplikacja!

Ideafairplay

Zazwyczaj raz w roku wielu z nas kupuje ubezpieczenia – dla domu, podróżne, czy obowiązkowe OC samochodu. To także okazja, by wesprzeć  FED. Pomoże nam w tym platforma www.ideafairplay.pl – tu również rejestrujemy się, wybieramy kogo chcemy wesprzeć (najchętniej FED) i składamy zapytanie o potrzebne nam ubezpieczenie. Zazwyczaj dostajemy kilka ofert, wybieramy tę, która najbardziej nam odpowiada, a część naszego zakupu jest przekazywane na rzecz FED w postaci darowizny.

Dziękujemy za wsparcie!

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web