Przepis na demokrację
28 kwietnia 2021 at 14:00 online Zarejestruj się!

Webinarium „Przepis na demokrację” – 28.04.2021

Zapraszamy na webinarium poświęcone prezentacji dyskusyjnej gry planszowej „Przepis na demokrację – Democracy Cake”. Gra została przygotowana przez norweską organizację Rafto Foundation for Human Rights, a przez Fundację Edukacja dla Demokracji przetłumaczona i wydana po polsku. Gra pozwala w ciekawy sposób inicjować dyskusję na temat istoty demokracji i zaangażowania obywatelskiego, można ją wykorzystywać w pracy z młodzieżą i z dorosłymi, w placówkach edukacyjnych oraz w ramach edukacji pozaformalnej.

Podczas spotkania przedstawimy możliwości wykorzystania gry, omówimy jej przebieg i zasady prowadzenia, odpowiemy na Państwa pytania.

Grę będą mogły otrzymać szkoły, instytucje lub organizacje, pracujące z młodzieżą lub dorosłymi,  których przedstawiciele wezmą udział w webinarium i zadeklarują poprowadzenie spotkania/dyskusji dla swoich odbiorców z użyciem gry. Szczegółowe informacje przedstawimy podczas webinarium.

Webinarium odbędzie się w środę 28 kwietnia 2021, o godz. 14:00, potrwa ok. 60 min.

Spotkanie poprowadzą trenerzy Fundacji: Natalia Kertyczak i Tadeusz Rudzki.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się za pomocą formularza online, w terminie  do 27 kwietnia 2021, do godz. 10:00.

 

Polska wersja gry została przygotowana dzięki wsparciu Ambasady USA w Warszawie.

SHARING IS CARING
projekt i realizacja strony internetowej: rock the web