Otwarty nabór w RITA

Czy wiosna przyjdzie wcześniej czy później – nie ma dla nas znaczenia. Termin wiosennego naboru wniosków w programie RITA – Przemiany w regionie pozostaje bez zmian. Do 15 marca jest czas na zgłoszenie swojego projektu i wygranie do 40.000 zł dotacji. Do udziału w konkursie zapraszamy organizacje pozarządowe z Polski razem z partnerami z krajów objętych programem.

Program RITA – Przemiany w regionie oferuje dotacje dla polskich organizacji pozarządowych współpracujących z partnerami z wybranych krajów b. ZSRR. Projekty dofinansowywane w ramach RITA powinny przyczyniać się do długotrwałych zmian demokratycznych, społecznych i gospodarczych w krajach objętych programem i uwzględniać w tym dzielenie się polskim doświadczeniem.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i załącznikiem do niego. Wejdź na formularze.fed.org.pl i wypełnij odpowiedni wniosek konkursowy!

Szczegóły: http://programrita.org/nabory/wiosna-2017/

Uwaga! Strona programu RITA chwilowo nie działa z uwagi na atak hackerski, pracujemy nad jej przywróceniem. Za utrudnienia przepraszamy.

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web