Plansze edukacyjne – dystrybucja zakończona

DYSTRYBUCJA PLANSZ EDUKACYJNYCH ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA !

W 2017 roku stworzyliśmy plansze edukacyjne dot. tematyki poruszanej w edukacji globalnej. Opracowany materiał cieszy się dużym zainteresowaniem osób z całej Polski, dlatego otwieramy możliwość zamówienia plansz dla każdej szkoły.
Począwszy od 2020 roku komplet 5 plansz formatu A2 wraz z teczką dostępny jest bezpłatnie. Odbiorcy winni jedynie pokryć zryczałtowane koszty przesyłki kurierskiej w kwocie 30 zł brutto.

Pakiet zawiera pięć plansz edukacyjnych, poświęconych istotnym współczesnym tematom, poruszanym w edukacji globalnej. Są tam plansze poświęcone tematyce migracji, stereotypów, odpowiedzialnej konsumpcji, Celom Zrównoważonego Rozwoju a także konfliktowi na wschodniej Ukrainie. To zagadnienia w naszej ocenie wyjątkowo ważne i aktualne, które warto poruszać podczas zajęć w klasie. W portalu www.e-globalna.edu.pl można znaleźć scenariusze poświęcone tematom, przy których realizacji można wykorzystywać plansze.

Plansze są dwustronne, zawierają informacje tekstowe, ale przede wszystkim są pomocą wizualną – dzięki mapom i infografikom pozwalają przybliżać uczniom i uczennicom skomplikowane wyzwania globalne. Plansze zostały wykonane w sposób zapewniający maksymalną trwałość, by bez obaw zabierać je na zajęcia, dawać uczniom i uczennicom do rąk. Całość zapakowaliśmy w teczki kartonowe, aby wygodnie było cały pakiet, bądź wybrane plansze, zabierać z pokoju nauczycielskiego do klasy. 60 nauczycieli i nauczycielek już korzysta z takich pomocy naukowych. Jeśli chcesz, by Twoja szkoła, lub szkoła Twojego dziecka również takie posiadała – zamów je u nas!

Plansze edukacyjne powstały w ramach projektu “E-globalna w praktyce” współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.  Dodruk i rozsyłka realizowane są w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego.

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web