Plansze edukacyjne – nakład wyczerpany

DYSTRYBUCJA PLANSZ EDUKACYJNYCH ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA !

Wyjątkowe plansze edukacyjne dot. aktualnych wyzwań globalnych. Polecamy je dla szkół – do wykorzystania w klasie przez nauczycieli oraz dla edukatorów nieformalnych. Plansze są:

  • wyjątkowo ładne – po prostu cieszą oko pięknym projektem :),
  • przejrzyste – pomagają uczniom i uczennicom zrozumieć skomplikowane tematy, poruszane w edukacji globalnej,
  • trwałe – zaprojektowane tak, by można je było bez obaw dawać do rąk uczniom i uczennicom w trakcie zajęć w różnych klasach, naprawdę, wytrzymają wiele,
  • lekkie i poręczne – możesz trzymać je w sali lekcyjnej albo nosić na każde zajęcia z pokoju nauczycielskiego. Cokolwiek wybierzesz, plansze są do tego przystosowane a zgrabna teczka pomaga w transporcie.

Sesja szkoleniowa pt. „Jak można uczyć o Celach Zrównoważonego Rozwoju?” podczas konferencji organizowanej przez ORE, Sulejówek 14 grudnia 2018 r.

Pakiet zawiera pięć plansz edukacyjnych, poświęconych istotnym współczesnym tematom. W pakiecie znajdziecie planszę poświęconą tematyce migracji, planszę dot. stereotypów, planszę wyjaśniającą w przystępny sposób kwestie odpowiedzialnej konsumpcji, planszę pokazującą 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju a także planszę tłumaczącą co dzieje się na wschodzie Ukrainy i na Krymie. To zagadnienia w naszej ocenie wyjątkowo ważne i aktualne, które warto poruszać podczas zajęć w klasie. W portalu www.e-globalna.edu.pl można znaleźć scenariusze poświęcone tematom, przy których realizacji można wykorzystywać plansze.

Plansze edukacyjne powstały w ramach projektu “E-globalna w praktyce” współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.  Dodruk i rozsyłka realizowane są w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego.

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web