Rekrutacja do programu Liderzy PAFW

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Tobą podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? Prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem? Chcesz pracować tak, aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty?

Zgłoś się do udziału w wyjątkowym 12-miesięcznym, bezpłatnym Programie, dzięki któremu Twoja działalność zyska nowy wymiar i energię.

Przywództwa można i trzeba się uczyć! Liderzy PAFW to Program tworzony wspólnie przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności (PAFW) i Fundację Szkoła Liderów. PAFW wyznaje zasadę, że ci, którym stwarza się możliwości, są w stanie pomyślnie kształtować swą przyszłość, budować struktury demokratyczne we własnym środowisku oraz stawiać czoła współczesnym wyzwaniom. Fundacja Szkoła Liderów już od niemal 30 lat zarówno czerpie z zagranicznych wzorców i sięga po uznane narzędzia (m.in. badanie Extended DISC ), jak i rozwija metodologię w oparciu o własne bogate doświadczenia z pracy z ponad czterema tysiącami liderów i liderek.

Więcej informacji znajdziecie w folderze informacyjnym oraz na stronie Liderzy PAFW. O programie możecie też porozmawiać z  Agnieszką Szymańską, tel. 510 078 760 oraz  Agnieszką Wróblewską, e-mail:
liderzy@szkola-liderow.pl.

Rekrutacja trwa do 14 marca 2022.

Serdecznie polecamy!

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web