Różne osoby - kobieta trzymająca doniczkę z kwiatkiem, kobieta na wózku, kobieta z konewką w ręku i mężczyna sadzący roślinę

Program Active Citizens Day 2021 dla organizacji zajmujących się prawami człowieka

Jesteś działaczem/działaczką lokalnej organizacji pozarządowej zajmującej się prawami człowieka? Jeśli tak, zgłoś chęć udziału w programie “Active Citizens Days 2021” dla osób z podobnych organizacji z 17 krajów europejskich!

Program obejmuje cykl warsztatów online, które odbędą się od marca do sierpnia 2021 r., oraz spotkanie podsumowujące w Oslo, zaplanowane na jesień 2021 r. Program jest skierowany do przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka, działających w Państwach-Darczyńcach i Państwach Beneficjentach Funduszu Aktywni Obywatele.

Udział w programie jest bezpłatny. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego (język roboczy programu) oraz motywacja do uczenia się. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lutego 2021 r. za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://forms.gle/ocYKqCd1eo5ReTvS9.
Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną 3 osoby, które wezmą udział w programie.

Więcej informacji o programie, w języku angielskim, znajdziesz w dokumencie “Opis programu Active Citizens Days 2021” (plik pdf).

UWAGA: Aby wziąć udział w programie, nie trzeba być grantobiorcą ani wnioskodawcą Programu Aktywni Obywatele!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorką współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele: Ewą Stokłuską (Fundusz Regionalny, ewa.stokluska@fed.org.pl, 720 801 013) lub Anną Fedas (Fundusz Krajowy, afedas@batory.org.pl, 22 536 02 41).

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web