Na obrazku dwie kobiety i dwóch mężczyzn rozmawiają zgromadzeni wokół stołu, na którym stoją dwa laptopy. W lewym górnym rogu znajduje się logo Proramu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

Webinarium o konkursie instytucjonalnym AOFR – 5.04, godz. 11.00

Webinarium i Q&A: Konkurs instytucjonalny – założenia i kwestie formalne

5 kwietnia (wtorek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium oraz sesję pytań i odpowiedzi dotyczące konkursu na granty instytucjonalne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Konkurs ten zostanie ogłoszony 5 kwietnia 2022 roku, a termin składania wniosków minie 31 maja br. o 12:00. Więcej informacji o konkursie.

Dla kogo?

Na webinarium zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o ubieganiu się o granty instytucjonalne w naszym Programie i które w związku z tym są zainteresowane założeniami konkursu i kwestiami formalnymi z nim związanymi.

Powiemy o:

  1. zasadach uczestnictwa w konkursie,
  2. formularzu wniosku i jego załącznikach,
  3. koncepcji dokumentów strategicznych.

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

  • 11:00-12:30 – webinarium, podczas którego ekspertki przedstawią prezentację, a następnie odpowiedzą na wybrane pytania zadane na czacie.
  • 12:30-13:00 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertkom.

Osobami prezentującymi oraz odpowiadającymi na pytania będą:

  • Katarzyna Zakroczymska – dyrektorka Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
  • Magdalena Krasowska-Igras – w ramach Programu kieruje zespołem komunikacyjnym i odpowiada za działania edukacyjne skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli sektora społecznego, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce “Biblioteka”) oraz na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi – napisz do nas do 31.03 (czwartek) do godz. 10:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

Kolejne webinaria – dotyczące procesu przygotowania strategii/planu rozwoju organizacji oraz zasad przygotowania, stosowania, monitorowania i ewaluacji tabeli produktów i rezultatów odbędą się 12 kwietnia i 21 kwietnia.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_05-04-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym.

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkami:

  • sprawdź SPAM,
  • skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Pobierz materiały:

 

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web