Zamów książeczki w języku ukraińskim!

 

Aktualizacja: Projekt „Inna bajka” zakończyliśmy w lipcu 2023. Niestety w związku z wyczerpanym nakładem nie mamy obecnie możliwości wysłania książek.

Zapraszamy do zamawiania książeczek dla dzieci w języku ukraińskim, wydrukowanych w ramach projektu „Inna Bajka”.  Projekt „Inna bajka” jest inicjatywą Ukraińskiego Instytutu Książki, partnerzy to m.in. Pracownia Wydawnicza, Yellow Point Publications, Fundacja Edukacja dla Demokracji.

Prowadzisz placówkę, w której są dzieci z Ukrainy? Reprezentujesz miejsce, gdzie takie książeczki są potrzebne? Może to być przedszkole, świetlica, dziecięcy oddział szpitalny, noclegownia, ośrodek kultury, lub inne – jeśli są potrzebne tam nasze książeczki, wypełnijcie formularz, a wyślemy Wam paczkę.

W tym momencie dysponujemy 5 tytułami: dwujęzyczną książką z kołysankami, oraz 4 tytułami dla dzieci w wieku 9-12 lat. Zdjęcia dostępnych obecnie książeczek można zobaczyć tutaj.

UWAGA! Książeczki są przekazywane i wysyłane nieodpłatnie, nie mogą być też dalej odsprzedawane. Wysyłkę realizujemy tylko na terenie Polski. Osoby/placówki z Warszawy prosimy o kontakt w celu odbioru osobistego w naszym biurze. Książeczki przeznaczone są dla dzieci z Ukrainy przebywających w Polsce. Nie przekazujemy książek do Ukrainy.

Formularz dostępny jest tutaj.

Ucieszymy się, jeśli prześlą nam Państwo relacje (w tym zdjęcia) z książeczkami, a także z oznaczenia nas na Facebooku w postach dotyczących książeczek (można dodać hashtag #InnaBajka).

W razie wszelkich pytań dotyczących zamówień prosimy o kontakt z Natalią Kertyczak: natalia.kertyczak@fed.org.pl, tel. 721 660 313.

Strona projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/innabajkaksiazeczki

Jak nas wesprzeć?

Inna bajka – książeczki dla dzieci z Ukrainy


https://pomagam.pl/innabajka

 

Realizacja akcji jest możliwa dzięki wsparciu Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku, Federacji Europejskich Wydawców, Ukrainian National Women’s League of America, a także dzięki darowiznom od osób indywidualnych.

 

 

 

projekt i realizacja strony internetowej: rock the web